دستم درد نکنه ^^
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 05:03 ب.ظ   
خسته نباشم ^^
جرات داری نظر نده ^^
۱ ساعت الاف نبودم که ^^
کد راست کلیک رو برداشتم ^^
برید حالشو ببرید ^^
اینم جوزو بید از توکیو غول ^^
^^ بای ^^


   
Nanatsu No Taizai
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 05:00 ب.ظ   
ژانر : اکشن ، خیال پردازی ، ماجراجویانه ، ماوراءطبیعی ، پسرانه ، کمدی 
تعداد قسمت : ۲۴ 
داستان درباره ۷ شوالیه به نام های Seven Deadly Sin یا هفت گناه کبیره است که وظیفه حفاظت از پادشاه رو به عهده دارن. شوالیه های مقدس به اونها تهمت خیانت می زنن و اونا از دربار اخراج میشن. پرنسس الیزابث متوجه میشه که این تهمت یه دروغ بوده و شوالیه های مقدس این نقشه رو کشیدن تا بتونن پدرش رو بکشن و تاج و تخت رو بدست بیارن. ولی دیگه برای هر اقدامی خیلی دیر شده و شوالیه های مقدس نقشه خودشون رو عملی میکنن. حالا پرنسس الیزابت باید دنبال ۷ شوالیه Sin بگرده تا بتونه با کمک اونا تاج و تخت رو پس بگیره. ولی وقتی با اولین شوالیه، Meliodas، مواجه میشه در کمال تعجب می بینه که اون یه پسر بچه است که همراه یه خوک سخنگو یه کافه رو می گردونه و حتی یه شمشیر هم با خودش نداره.


   
Assassination Classroom
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:59 ب.ظ   
نام اصلی : Ansatsu Kyoushitsu
ژانر : اکشن ، ماورائ طبیعی ، پسرانه ، کمدی ، مدرسه ای
تعداد قسمت : ۲۲
داستان حول محور دانش آموزانی می چرخه که باید تا پایان سال معلم خودشون رو بکشن ! بیگانه بسیار پر قدرت که به تازگی ماه رو از بین برده و تضمین کرده اگر تا پایان سال به دست دانش آموزان کشته نشه ، زمین رو هم از بین می بره .


   
Gun Gale Online
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:57 ب.ظ   
نام اصلی : Sword Art Online II
ژانر :اکشن, عاشقانه, خیال پردازی, علمی تخیلی, ماجراجویانه, معماگونه
تعداد قسمت :۲۴
یک سال از اتفاقات Sword Art Online گذشته و حالا Kikuoka از Kirito درخواست میکنه تا به بازی Gun Gale Online ملحق بشه که مخصوص سلاح های مرگه و این طور که به نظر میرسه مرگ تو دنیای مجازی مرگ تو دنیای واقعی رو برای بازیکنان رغم میزنه! Kirito بعد از ورود به بازی Sinon ملاقات میکنه کسی که بازی با طناب رو بهش آموزش میده و هر دو با هم یک تیم رو تشکیل میدند و وارد مسابقات Gun Gale Online با عنوان Bullet of Bullets میشند و اونجا Kirito با وجود این که یه تازه وارد به بازیه مهارت های فوق العاده ای رو از خودش نشون میده داستان همین طور ادامه پیدا می کنه تا این که Kirito پی به مرگ مرموز یکی از اعضای تیم قرمز به اسم Laughing Coffin میبره کسی که با SAO ارتباط داشته…


   
Log Horizon
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:56 ب.ظ   
ژانر : اکشن، ماجرایی ، فانتزی، بازی ، سحر و جادو ، شونن
تعداد قسمت : فصل اول ۲۵ قسمت
استان انیمه درباره ی بازی به نام RPG می باشد که ۵۰ هزار نفر را در گیر خود کرده است به طوری که آنها وقتی وارد بازی میشوند و دیگر قادر به بازگشت به دنیای اصلی نیستند مگر اینکه تمام مراحل بازی را سپری کنند…


   
Kill La Kill
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:55 ب.ظ   
ژانر : اکشن ، خشن ، کمدی ، زندگی روزمره ، ماوراء طبیعی ، مبارزه با شمشیر ، دختران اسلحه به دست ، هنر های رزمی ، مدرسه ای
تعداد قسمت : ۲۴ + ۱ Special
این انیمه در مورد ساتسوکی کیرونی که یکی از دانش آموزهای هئیت دانش آموزی دبیرستان هست و همیشه با زور هم کاراش رو پیش می بره هست که یه شمشیری شبیه به قیچی هم همیشه دستش هست . توی همین روزا بود که یه دانش آموز انتقالی به اسم ریوکو ماتو وارد این دبیرستان میشه و دنبال یه شی هست که پدرش با اون به قتل رسیده ولی دربرابر اون چهارتا عضو هئیت دانش آموزی قرار دارن که به چهار الهه پادشاه معروفن …


   
Shingeki No Kyojin
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:45 ب.ظ   
ژانر : اکشن ، ترسناک ، خشن ، خیال پردازی ( فانتزی ) ، ماجراجویانه ، ماورائ طبیعی ، پسرانه
تعداد قسمت :۲۵
انیمه ژاپنی Attack on Titan یا به زبان ژاپنی Shingeki no Kyojin داستان ماجرایی را منتقل می کند که در آن غول ها به کره زمین حمله می کنند و نسل بشریت به شدت کاهش می دهند . ماجرا از ۱۰۰ سال قبل شروع می شود و جایی که غول ها وارد می شوند و شروع به کشتن انسان ها و خوردن آن ها تنها برای تفریح می کنند . این غول ها به حدی بزرگ هستند که شاید ساختمان های بلند نیز در برابر آن چیزی به حساب نیاید . از این رو تعداد اندکی از انسان ها که باقی مانده اند دیواری بسیار بزرگتر از غول ها می سازند و شهری را در درون آن شکل می دهند . شهر حدود ۱۰۰ سال محافظ بود و غول ها نتوانستند به آن وارد شوند تا روزی که یک غول بسیار بزرگتر از سایر غول ها دیوار را خراب می کند و سایر غول ها نیز به شهر وارد می شوند و شروع به کشتن اندک انسان های باقی مانده می کنند . کودکی نیز در این بین خورده شدن زنده ی مادرش را توسط غول ها می بیند و در همان لحظه قسم می خورد که تمامی غول ها را نابود کند .


   
Noragami
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:44 ب.ظ   
ژانر : اکشن ، پسرانه ، جادوگری ، خیال پردازی ( فانتزی ) ، ماوراء طبیعی ، مبارزه با شمشیر
تعداد قسمت : ۱۲ + ۲ ova
؟خدایان و ارواح مردگان با همکاری همدیگه دارند تو زندگی انسان ها دخالت می کنند و میشه گفت هرکاری دوست دارند میکنند (خسته نباشند) داستان ما از کجا شروع میشه بریم سراغ یه دختر دانش آموزبه اسم Hiyori Iki به نظر زیبا و مهربون میاد داره با دو تا از دوستاش تو پیاده رو راه میره که یک دفعه یه پسره دنبال یه گربه می پره تو خیابون واونم دنبالش میره تا نجاتش بده ولی همین که اون رو نجات میده خودش میمیره؟؟؟ ولی تو بیمارستان دوباره به هوش میاد و یه بار دیگه اون پسری که نجات داده بود میبینه یا تو اون یکی از خدایانه و در حال حاضر یکی از اون فقیرهایی محسوب میشه و آرزوش اینه که یه معبد واسه خودش داشته باشه به همین خاطر هم هست که داره پول جمع میکنه و هرکس بهش ۵ ین بده آرزوش رو برآورده میکنه حالا ایوری دچار مشکل شده باید ۵ین بده تا مشکلش حل بشه! ولی مشکلش چیه؟


   
Hamatora The Animation
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:43 ب.ظ   
ژانر : اکشن ، ماجراجویانه ، پسرانه،کاراگاهی ، یافتن مجرم ، مبارزه
تعداد قسمت : فصل اول ۱۲ قسمت
“Minimum” قدرتی که تنها انسان های معدودی با اون متولد میشند و به دارندگان این قدرت”minimum holders.” میگند . . . حالا در یوکوهاما تیم پلیسی Hamatora تشکیل شده ازدو minimum holders به نام های Nice و Murasaki به طور ناخواسته وارد پرونده یجنایتی میشند که مربوط به یک قاتله . . . قاتل زنجیره ای که دستش به خون دوست قدیمیشون آلوده است و چیزی که قربانی های این قاتل رو به هم مرتبط می کنه اینه که همگی اونها minimum holders هستند!؟


   
Isuca
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:42 ب.ظ   
ژانر : اکشن ، ایچی،بالغین،عاشقانه،ماورائ طبیعی ، کمدی ، مبارزه
تعداد قسمت:10 
“شینیچیرو” برای پرداخت اجاره خونه اش تصمیم میگیره دنبال کاری بگرده 
و معلمش بهش پیشنهاد میده برای یه نفر تو خونه کار کنه و اون شخص دختری به اسم “ساکویا” ۳۷امین رییس خاندان “شیمازو” بود که وظیفه اش شکار موجودات عجیب و ناخواسته است . 
شینیچیرو تصادفی یکی از اون موجوداتی رو که ساکویا گرفته بود ، آزاد می کنه و مجبور میشه بهش کمک کنه تا دوباره اونُ بگیره . یک داستان کمدی از شکار مخلوقات شروع می شه ! 


   
World Trigger
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:41 ب.ظ   
ژانر : اکشن ، علمی تخیلی ، کمدی ، ماوراء طبیعی ، پسرانه
تعداد قسمت : ۷۳
دروازه ای به بعد دیگه توی دنیا باز میشه و از اون هیولاهایی بیرون می آن که زندگی بشر رو تهدید می کنن. تنها امید برای نجات زمین یه گروه از جنگجو های مرموزن که از تکنولوژی فضایی ها برای مبارزه استفاده می کنن.


   
Rokka No Yuusha
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:39 ب.ظ   
ژانر : اکشن ، جادوگری ،  خیال پردازی ( فانتزی ) ، ماجراجویانه ، معماگون ، سنین ( مردانه ) ، مبارزه ، مبارزه با شمشیر
تعداد قسمت : ۱۲
یه افسانه هست که میگه:”وقتی خدای شیاطین از عمق تاریکی برخواست، خدای سرنوشت شش قهرمان رو احضار و قدرت های خاصی رو برای نجات جهان بهشون اعطا کرد.”Adlet”، کسی که ادعا میکند قویترین شخص روی زمین است، به عنوان یکی از “شش گل دلیر” انتخاب شده است و در حمله ای برای جلوگیری از رستاخیز خدای شیاطین شرکت میکند. اگرچه، هفت قهرمان در سرزمین موعود به دور هم جمع میشوند …. .قهرمانان متوجه میشوندکه یک دشمن بینشون حضور داردو وقتی احساس سوءظن نسبت به اعضا در گروه شیوع پیدا میکند،بیشترین سوءظن نسبت به “Adlet” می باشد، کسی که در درجه اول بهش شک میکنند.


   
Gangsta
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:39 ب.ظ   
ژانر : اکشن ، بالغین ، خشن ، درام ، کمدی ، آدم کشی ، خون ریزی ، مافیایی ، مبارزه با شمشیر ، هنر های رزمی
تعداد قسمت : ۱۲
در شهر Ergastulum سایه های ville پر از مردای خرده دزد هست ، یک سری خانم برای جلوگیری از اینا یک تیم پلیس تشکیل می دن که از دو نفر تشکیل شده به اسم های نیک و وریک که اسم این تیم هست Handyman هست که کار آنها مراقبت از مشاغل هست


   
Overlord
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:37 ب.ظ   
کمدی ، حرمسرا ، مبارزه
تعداد قسمت : ۱۳
داستان از ” ایگدراسیل ” یه بازی محبوب آنلاین که یک روز بی خبر تعطیل شد شروع میشود . با این حال ، شخصیت اصلی داستان ” مومونگا ” تصمیم میگیرد که در سیستم باقی بماند . سپس ” مومونگا ” به عنوان ” قدرتمند ترین جادوگر ” تبدیل به کاراکتری اسکلتی شکل می شود . دنیا همچنان به تغییر خودش ادامه می‌دهد ، کاراکتر های غیر بازیکن ( اِن.پی.سی ها ) شروع به درک احساسات می‌کنند . او که در دنیای خودش نه پدر و مادری دارد نه دوستی و نه جایی در جامعه ، این مرد جوان عادی ” مومونگا ” تلاش می‌کند تا کنترل این دنیای جدید را بدست بگیرد و بازی شروع می‌شود


   
Tōkyō Gūru
سه شنبه 10 مرداد 1396 × 04:29 ب.ظ   
تعداد قسمت : ۱۲ 
داستان دربارهٔ پسری ۱۸ ساله به نام کن کانکی است که با دختری به نام ریزه که هر دو همسن هستند و در خواندن کتاب با یکدیگر تفاهم دارند، در کافه‌ای که معمولاً به آنجا می‌رود آشنا می‌شود. کانکی غافل از اینکه ریزه یک غول (موجودات مرموزی شبیه به انسان که در پی شکار و خوردن گوشت انسان‌ها هستند) است مورد حمله او قرار می‌گیرد، اما در پی ناباوری کانکی جان سالم بدر می‌برد و به شدت مجروح می‌شود. پس از انتقال کانکی به بیمارستان، از آن غول بر روی او پیوند اعضا انجام می‌گیرد. پس از به هوش آمدن، کانکی در می‌یابد که خود او نیز تبدیل به یک نیمه‌انسان/نیمه‌غول شده و در دنیایی که دیگر انسان‌ها در بالاترین زنجیره غذایی قرار ندارند گرفتار می‌شود.


   

 ÕÝÍå åÜÜÇ: 1 2 3 4 5

\